Заместник-кметът на Община Исперих Аксел Кючюк беше специален гост на тържеството по повод завършването на предучилищното образование на децата от Детска градина „Мечо Пух“.
В празнична атмосфера, изпълнена с усмивки, вълнение и много емоции, бъдещите първокласници представиха богата програма пред своите родители, близки и гости. По време на церемонията Аксел Кючюк връчи удостоверенията за завършено предучилищно образование и поздрави децата за постигнатите успехи.
В своето обръщение заместник-кметът изрази благодарност към педагогическия екип за всеотдайността, грижите и професионализма, с които подготвят децата за следващия важен етап от тяхното развитие. Той подчерта, че всяко дете притежава потенциал да се развива и успява, и изрази увереност, че малките възпитаници на детската градина ще бъдат достойни и успешни ученици.
Аксел Кючюк акцентира и върху значението на образованието като приоритет за местната власт, като заяви, че Община Исперих ще продължи да инвестира в създаването на благоприятна среда за обучение и възпитание на децата, които са най-ценният капитал на общината.
На добър час на бъдещите първокласници! Нека училищният звънец ги посрещне с нови знания, приятелства и много успехи.







