Поздравленията към председателя на парламентарната група на ДПС Делян Пеевски продължават с уважение и подкрепа от цялата страна. Днес към тях се присъедини и Общинският съвет на ДПС – Разград, с искрен поздравителен адрес, изпълнен с доверие, политическа символика и вяра в новото начало.
В поздравителния текст се подчертава стратегическата роля на Делян Пеевски за възстановяване на доверието в институциите и посоката, която чертае чрез действия, а не чрез обещания. Ето пълния текст на адреса:
⸻
Уважаеми г-н Пеевски,
Приемете най-сърдечните ни поздравления по повод Вашия рожден ден!
С признателност и уважение към Вашата ангажираност, политическа отговорност и последователност, Ви пожелаваме здраве, енергия и вдъхновение да продължите да отстоявате интересите на хората с онзи ясен и решителен глас, който днес усещаме не само като политическа позиция, а като реална грижа.
Вашите действия, насочени към институции, които не мълчат, а действат, към държава, която не се отдалечава, а застава до човека – ни дават основание да вярваме, че най-доброто за България и за Разград тепърва предстои.
В този ден, заедно с всички хора от нашата общност, Ви поднасяме уважението и доверието си – не като формалност, а като признание за пътя, по който ни водите с ясно заявена посока.
Бъдете здрав. Бъдете силен. Бъдете уверен, че зад Вас стоят хора, с които споделяте не просто власт, а отговорност.
С уважение и благодарност,
Общински съвет на ДПС – Разград
⸻
Поздравът от Разград идва след поредица от знакови срещи и инициативи в региона, в които г-н Пеевски демонстрира лична ангажираност с конкретните проблеми и перспективи за развитие на Лудогорието. За мнозина – това е повече от политическа подкрепа, това е потвърждение, че новата посока вече е факт.
„Най-доброто предстои – защото вече го градим заедно.“, категорични са от ДПС – Разград.







