дом Новини 67-годишен мъж от Исперих се простреля с ловно оръжие

67-годишен мъж от Исперих се простреля с ловно оръжие

ДЯЛ

67-годишен мъж от Исперих се прострелял с ловно оръжие. Сигналът е подаден около 11.40 часа на 10 април от ФСМП-Исперих.

При почистване на ловната си карабина ТОЗ-8, калибър 5,6, мъжът произвел изстрел и се самонаранил. Настанен е за лечение в „Ортопедично отделение“ на МБАЛ-Разград с фрактура на крака.

По случая се води досъдебно производство.