дом Новини Още четирима избягаха от домашната карантина, разследват ги

Още четирима избягаха от домашната карантина, разследват ги

ДЯЛ

Три досъдебни производства срещу нарушители на мерките, издадени против разпространението на заразна болест, са образувани през почивните дни в ОДМВР-Разград.

На 29 март около 14.00 часа при извършена проверка на адрес в град Исперих е установено, че 59-годишен мъж и 42-годишната му жена нарушават наложената им карантина от 28.03. до 11.04.

Около 16.15 часа на 29 март в село Голям Поровец е установено, че поставеният под карантина от 21.03. до 04.04. 37-годишен мъж не е на адреса и нарушава разпоредените от РЗИ мерки.

Около 19.15 часа на 27 март 36-годишен мъж от село Малък Поровец не е намерен в дома си, с което нарушил наложената му карантина от 21.03. до 04.04.

По случаите са започнати разследвания.